Często zadawane pytania

FAQ - Frequently Asked Question

Czy za korzystanie z kreatora CV się płaci?

Nie, korzystanie z kreatora jest darmowe. Za darmo udostępniamy jeden klasyczny szablon CV. Dodatkowo, dla chcących wyróżnić się z tłumu kandydatów, udostępniamy szablony Premium.

Jak mogę odtworzyć wcześniej wprowadzone dane?

Aby odtworzyć CV należy w widoku formularza w prawym górnym rogu wybrać opcję "Odtwórz" i postępować zgodnie z instrukcjami.

Czy muszę się rejestrować, aby wygenerować CV?

Nie, ponieważ identyfikujemy użytkowników przez adres e-mail. Na swoim CV musisz go koniecznie umieścić, a wiemy, że nie podasz fikcyjnego ani cudzego adresu.

Czy można pobrać wygenerowane CV tak, aby dało się je wydrukować?

Tak, CV generowane przez nasz kreator są gotowe do wydruku.

Czy po skończeniu pisania CV będę zmuszony/a do uiszczenia opłaty?

Nie. Korzystanie z generatora jest darmowe. Za darmo udostępniamy jeden klasyczny szablon CV - pozostałe szablony można odblokować zostając użytkownikiem Premium.

Po wygenerowaniu CV widnieje na nim znak wodny z napisem szybkieCV.pl. Dlaczego?

Ponieważ wybrano szablon, który nie jest darmowy i który wymaga posiadania Konta Premium. Darmowy szablon nie posiada znaku wodnego.

Jak zmniejszyć/zwiększyć czcionkę w CV?

Niestety w tym momencie nie ma takiej możliwości, ale pojawi się u nas wkrótce.

Czy mogę zmienić krój czcionki?

Nie. Czcionka jest integralnym elementem każdego szablonu i została do niego starannie dobrana, dlatego nie można jej modyfikować.

Czy można płacić kartą?

W tym momencie nie jest możliwa płatność kartą, zamiast tego można użyć wygodnego szybkiego przelewu online. Pracujemy nad uruchomieniem płatności kartą.

Czy można wprowadzić długość czasu pracy zamiast konkretnego przedziału dat?

Tak, jest to dopuszczalne zwłaszcza u osób młodych, których doświadczenie jest wciąż aktualne.

Czy CV powinno posiadać zdjęcie?

Na ogół tak, aczkolwiek nie jest ono obowiązkowe. Gdy nie mamy pod ręką nadającego się zdjęcia wówczas lepiej nie dodawać żadnego, niż dodać zdjęcie, które nie jest dostatecznie formalne.

Jak wprowadzić kod pocztowy?

Używając przycisku Dodaj pole w sekcji Dane personalne można dodać dowolne dodatkowe pole. Dodatkowo, kod pocztowy można wprowadzić również jako część adresu, aczkolwiek w ogóle pole to nie jest w CV wymagane.

Czy w CV trzeba podawać drugie imię?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Drugie imię nie jest wykorzystywane w Polsce do żadnych formalnych celów i z reguły nikogo ono nie interesuje.